Гаряча лінія

 

 

Go global Ukraine

В літку 2019 року колегіум долучився до міжнародного проекту Go camp який працює в рамках міжнародного проекту Go global Ukraine,  та має на меті залучення іноземних волонтерів під гаслом : Ukraine is calling for you. Засновники проекту поставили наступні завдання -  за допомогою спеціально розроблених програм розвивати у школярів цінності, компетентності та навички,яких вимагає сучасний світ також виховання нового покоління згідно з цінностями вільного світу. Вчителі кафедри іноземних мов прийняли участь в конкурсі знявши креативне відео «запроси волонтера»  та вибороли змогу прийняти носія англійської мови. Таким чином було організовано літній мовний табір з волонтером із Єгипту  Хасна  Елшенневі  з16 по 21 червня, в якому приймали участь 30  учнів з 7-9 класів.

Вчителями було вибрано дуже цікаву тему-  «Art and creativity»   «Креативність та мистецтво» - яка  дозволяла застосовувати групову та проектну роботу, а також сприяла розвитку критичного мислення.

Діти мали можливість спілкуватися англійською мовою протягом усього часу перебування у таборі та застосовували її у різних формах діяльності. Кожен день наповнений позитивними емоціями. Діти вчилися працювати у команді, робити спільні проекти, розвиваючи лідерські якості та вміння долати будь-які бар’єри спілкуючись з представником іншої культури.

Робота табору завершилася квестом, який підготували вожаті- учениці 10Б класу: Шевченко Вікторія, Болбас Катерина, Осовська Сніжанна та Кудря Валерія.

Окрема подяка Чевичелової  Євгенії  Сергіївні яка приймала нашого волонтера  та піклувалася про її побут та розваги.

Робота в мовному таборі  стала корисною як для учнів так і для вчителів іноземних мов.   Свої  позитивні враження про Україну та наш колегіум Хасна  Елшенневі висловила в свойому відео.

https://youtu.be/i2gkDhgjvIE