Гаряча лінія

 

 

Все буде добре!

Учні 1-А класу Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія» приєдналися до інтернаціонального флешмобу «Все буде добре».

Весь світ переживає тяжкий час.  Та наші діти не втрачають віру в те, що все буде добре, і дарують нам свої посмішки і свій позитивний настрій. Мислимо позитивно і «Все буде добре».

 

Військово-спортивні змагання

Кожного року на День Збройних Сил України, 6 грудня,  Запорізький колегіум «Мала гуманітарна академія» проводить військово-спортивні змагання між 9-11 класами.

Ці змагання згуртовують учнівський колектив; розвивають розумові і фізичні здібності, кмітливість, спритність; виховують патріотичні почуття до рідної України, дружби та взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння; прищеплюють інтерес до фізкультури та спорту.

В цьому році 5 команд змагались за перемогу в конкурсі. Всі проявили наполегливість і силу витримки! І все-таки перше місце посіла збірна команда 11 класів.

Яскраві емоції і море позитиву отримали як учасники, так і вболівальники.

 

Лісова пісня

Театральний колектив ЗК «МГА» «Нарнія» в черговий раз узяв участь у районному конкурсі театральних колективів «Березіль-2020». Під керівництвом Пашко Н.В. і Коровкіної І.В. учні старших класів підготували виставу за мотивами драми-феєрії Л. Українки «Лісова пісня».

«Лісова пісня» — нова жанрова форма, створена Лесею Українкою, проблемна філософська драматична поема, де опоетизовано красу людських взаємин: потяг до щастя, силу великого кохання.

Наші актори хотіли донести до глядачів, що кохання, щастя, любов до природи, любов до всього, що нас оточує – це  найголовніше, що може тільки бути для усього людства. А якщо ми не будемо цього дотримуватися, то все навколо нас загине і загинемо ми. Герої вистави ніби закликають бережно ставитись до природи і один до одного – любити, цінувати, берегти.

Дякуємо нашим акторам за чудову, неперевершену гру. Дякуємо нашим глядачам за підтримку та оплески.