Гаряча лінія

 

 

     З метою узагальнення та закріплення отриманих учнями знань з англійської та німецької мов, підвищення їх освітнього рівня , підвищення інтересу до предмету  в колегіумі щорічно проводяться дні творчості кафедри іноземних мов.

    Під час днів творчості кафедри іноземних мов проводяться відкриті уроки для батьків, колег, а також проводяться позакласні заходи для учнів 1 – 11 класів.

   Всі уроки проходять цікаво, різноманітно. Спостерігається творчий підхід вчителів при підготовці до уроків,  використання  яскравої та різноманітної наочності, технічних засобів навчання. Використовуються інформаційно – комунікативні технології, інтерактивні технології,  особистісно-зорієнтований підхід до навчання. На уроках використовуються різні форми роботи, які відповідають віковим особливостям учнів.

    Всі заходи для учнів пройшли жваво, яскраво. Під час проведення заходів були представлені  вірші, пісні, танці, казки. Участь приймали всі присутні в залі учні.  Оформлення залу було цікаве та відповідало тематиці заходу. При підготовці та проведенні заходів було використано багато цікавого матеріалу, доцільно використовувалися технічні засоби. Матеріал відповідав характеристиці позакласного заходу та віковим особливостям учнів. Всі присутні в залі були активними учасниками, з великим задоволенням приймали участь у заходах.

16 листопада відбулося практичне тематичне засідання «English speaking club: What is beauty». Зустріч проводив директор Запорізького «English speaking club» Frank Fileccia. Учні 10 і 11 класів філологічного профілю із задоволенням приймали участь в обговоренні теми з Френком.

   Зустрічі з носіями мови проходять в стінах школи не вперше. Практичне заняття показало доцільность використання такої форми роботи систематично, що сприятиме усуненню мовного бар’єру, практиці мовного спілкування з носіями мови та підвищенню мовних навичок непідготовленого спілкування.