Гаряча лінія

 

 

Рада закладу

Список членів ради ЗК «МГА» на 2017/2018 н.р.

Голова ради Полєжаєва Світлана Леонідівна

Секретар – Синьогіна Ольга Віталіївна

Від педагогічного колективу:

1.     Трояненко Світлана Миколаївна

2.     Пашко Наталія Василівна

3.     Суміна Ніна Володимирівна

Від учнівського колективу:

1.     Кудря Валерія – 9б

2.     Свіріна Христина – 11б

3.     Пилипенко Катерина – 10а

4.     Будерчик Анастасія – 11б

5.     Кондратенко Владислав – 10а

Від батьківської громадськості:

1.     Гордон Людмила Леонідівна - 10а

2.     Ільницька Юлія Вікторівна - 7б

3.     Савицька Олена Василівна - 4а

4.     Соловей Алевтина Василівна - 11а

5.     Кірюта Сергій Миколайович - 3б


Склад загальношкільного батьківського комітету: 

ГОЛОВА - Гордон Людмила Леонідівна

ЗАСТУПНИК ЗБК - Ільницька Юлія Вікторівна

СЕКРЕТАР - Лисенко Юлія Іванівна

                             

                             КОМІСІЇ

 

                                СКЛАД

НАВЧАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ УЧНІВ

Єременко Наталія Василівна

Поповська Інна Леонідівна

Бурий Едуард Дмитрович

ХАРЧУВАННЯ УЧНІВ

Новікова Олена Володимирівна

Іванова Наталія Василівна

Чернишкова Тетяна Віталіївна.

КУЛЬТУРНО-МАСОВА РОБОТА

Соловей Алевтина Василівна

Дрозд Оксана Петрівна

Лехман Світлана Василівна

ЗДОРОВ’Я УЧНІВ

Трасковецька Ольга Олександрівна

Попова Євгенія Альбертівна

Шевченко Людмила Борисівна

СПОРТИВНО-МАСОВА РОБОТА

Кірюта Сергій Вікторович

Скрипник Валерій Олександрович

Поповська Інна Леонідівна

ФІНАНСУВАННЯ.

ВИКОНАННЯ БІЗНЕС ПЛАНУ

Ільницька Юлія Вікторівна

Нестеренко Ілона Сергіївна

 


Список активістів парламенту 2017-2018 н. р.

Президент ЗК «МГА»– Будерчик Анастасія 11

Виздрік Яна

5-А

Осовська Сніжана

9-А

Дорофеєва Анастасія

5-А

Дрозд Анна

9-А

Балабан Анна

5-Б

Болбас Катерина

9-Б

Кулик Софія

5-Б

Гурмаза Вікторія

9-Б

Кертік Олександр

5-Б

Шевченко Вікторія

9-Б

Самарська Анастасія

6-А

Кудря Валерія

9-Б

Погостінска Аліса

6-А

Пилипенко Катерина

10-А

Трофимець Марія

6-Б

Пелешук Ірина

10-А

Шестовська Діана

6-Б

Полторацька Катерина

10-Б

Павлов Кирило

6-Б

Антоненко Анастасія

10-Б

Тимошенко Микита

6-Б

Пустова Марія

10-Б

Болжаларська Катерина

7-А

Дорожкіна Валерія

10-Б

Козакова Вікторія

7-А

Львова Анна

10-Б

Кайдаш Олександр

7-Б

Малиш Вікторія

11-А

Шелегеда Тарас

7-Б

Кучеренко Анна

11-А

Романов Микита

7-Б

Гражданкіна Діана

11-А

Курлова Дар’я

7-Б

Козачек Альона

11-А

Піхотенко Михайло

Свіріна Кристина

11-Б

Отрощенко Єлизавєта

8-А

Будерчик Анастасія

11-Б

Квитко Марія

8-Б

Науменко Любов

11-Б

Завороченко Анастасія

8-Б

Корольонок  Анастасія

11-Б

Вдовіченко Анастасія

8-Б