Гаряча лінія

 

 

Шукаємо нові форми співдружності!

16 листопада 2016 року в ЗК «МГА» для класних керівників пройшов єдиний методичний за темою «Шляхи взаємодії учнівського та батьківського самоврядування у вирішенні проблем класу»

      Актуальну мету поставили наші педагоги для цього дня:

-    Пошук оптимальних форм взаємодії учнівського та батьківського самоврядування. На високому рівні пройшли виховні заходи, підготовлені творчими  професіоналами!

      Так для 3-Б класу їх класний керівник Володіна Катерина Олександрівна підготувала виховну годину з елементами тренінгу  «Толерантність в нашому житті». Діти разом з батьками складали правила ввічливості і взаємоповаги, а в кінці заняття «виростили» КВІТКУ ТОЛЕРАНТНОСТІ.

        Цікаво пройшла ділова гра для учнів та батьків 5-А класу «Моє домашнє завдання». Галина Костянтинівна Нікітіна запропонувала батькам і дітям обмінятись своїми ролями, спробувати поставити себе на чуже місце. Клас дуже захоплено вирішував проблеми підготовки домашнього завдання, і всі присутні на грі відмітили згуртованість і дружню атмосферу, яка панує в 5-А.

      Цікавий захід підготувала класний керівник 10-А класу  Сидорова Галина Петрівна. Присутні гості із задоволенням спостерігали за спільною діяльністю батьків і учнів 10-А, їх активною  позицією під час практикуму «Твої життєві цінності». Командам пропонувалося заповнити «глечики» головними і другорядними життєвими цінностями. Це легке, на перший погляд, завдання примусило учасників  задуматись і навіть посперечатись. А в результаті виявилось, що життєві цінності і батьків , і учнів 10-А класу співпадають!

         І так, ми ще раз переконались, що вихованці і батьки Малої гуманітарної академії дружні, активні і готові до співпраці!