Гаряча лінія

 

 

Наказ 40 років


Запорізька міська рада

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОдІ ТА СПОРТУ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ХОРТИЦЬКОГО РАЙОНУ

Запорізький колегіум«Мала гуманітарна академія»

Запорізької міської ради Запорізької області

69114, м.Запоріжжя, вул..Гудименко, 13, тел./факс: (061) 224-93-02

e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">mga.school@gmail.com  ідентифікаційний код 20522373

 

 

 

НАКАЗ

 

                                                                                                                          №___

 

Про результати реалізації проекту «Рідній школі-40 років»

 

Відповідно до річного плану роботи колегіуму з метою активізації шкільного життя, збереження  історії та традицій школи, розвитку творчих здібностей учнів,  підготовки до урочистостей з нагоди 40 річниці заснування школи, в ЗК «МГА» з 01.09 2013 по 17.10.2014  реалізовувався проект «Рідній школі-40 років».

Відповідно до завдань проекту з метою підвищення іміджу сучасної школи,підготовки до святкування ювілею колегіуму адміністрацією було  успішно реалізовано проект з  сучасного оформлення  вестибюлю та створення шкільного символу.

З метою збереження історії  школи,поповнення архівів шкільного музею  класними колективами 1-11 класів було створено міні-проекти  , які охоплюють життя школи  з 2004-2014 роки.

Якістю виконання,високим ступенем інформативності,цікавим оформленням відрізняються проекти «Вчителі-ветерани»(Радченко О.А.,Дрига А.М.), «День академії» (Суміна Н.В.,Романенко О.В.), «Історія шкільного театру» (Котенко Н.П.),«Свято обдарованість» (Старовєрова В.В.), «Шкільне самоврядування» (Пономарьова В.Б.), «Спортивні досягнення» (Сиротенко Л.В.), «ГАШ- співпраця з ветеранською організацією району»(Радченко О.М.), «Міжнародні подорожі» (Савенкова О.П.) , «ГАШ – волонтерський рух»(Полежаєва С.Л.),  «Співпраця з КПУ»(Верьовкіна І.В.), «Учнівські науково-практичні конференції» (Магдій Г.О.).

Разом з тим виявлені факти недостатньої організації учнівських колективів для роботи над проектами 9А (Трояненко С.М.),8Б (Сідорова Г.П,), 8В (Нікітіна Г.К.), що призвело до їх невиконання.

За активної участі класних керівників 1-11 класів було створено базу даних випускників різних років,діти яких навчаються у ЗК «МГА».

В межах підготовки до святкування 40 річчя колегіуму було проведено шкільні творчі конкурси :

-  літературної творчості  учнів 3-7 класів «Моя школа-моя гордість»», «Чарівна країна МГА» (вірші, казки, есе):

-  малюнків: «Школа , яку я люблю» (1-5 кл).

отоконкурс «Незабутні миті шкільного життя», «Один день з життя класу»

 (6-8 кл.)

-Конкурс відеороликів «Мій колегіум -моя гордість» 9-11кл.

 Творча група конкурсу відзначає якісну роботу з мотивації до участі у конкурсах малюнків та літературних творів  класних керівників Пашко Н.В.,Радченко О.А., Дриги А.М.,Бланк О.О.

Нестандартно підійшли до фотоконкурсу учні6Б(керівник Остапенко А.В..) , 7А(Пономарьова В.Б.),8А (Коцеруба Т.Д.), 8В(Нікітіна Г.К.).

Разом з тим спостерігався формальний підхід до участі у конкурсі 6А

(Бланк О.О.), 7Б (Сиротенко Л.В,)

Найцікавішим і найскладнішим конкурсом став конкурс відеороликів «Мій колегіум-моя гордість»,в якому прийняли участь учні 9-11 класів. Кожний колектив креативно та творчо підійшов до завдання,але в повному обсязі відповідали тематиці роліки 9А (Трояненко С.М.),10А(Полежаєва С.Л.)

З метою наочного ознайомлення з 40-річною  історією школи  творчою групою у складі Дишлової О.Г., Пашко Н.В., Губки А.О, Голованової С.Г. було створено фотовиставку «Це було нещодавно,це було давно» та фотопрезентацію «40 років з життя колегіуму»,які викликали жвавий інтерес у учнів,батьків,вчителів та гостей школи.

Кульмінаційними заходами проекту стали урочистий вечір,присвячений  річниці заснування школи та День академії.

Продуманість,логічність,душевність і креативність свята ,яскраві художні номери та різнопланові привітання від всіх представників шкільної спільноти,доречне використання відео та фотоматеріалів  були відзначені учасниками і гостями . Яскраве і незабутнє свято було створено зусиллями творчої групи  у складі Дишлової О.Г, Пашко Н.В., Білої О.В., Голованової С.Г.,Губки А.О.

Окрасою свята можна вважати креативний гумористичний виступ вчителів-випускників(Пашко Н.В.,Білан О.О.,Челнокової О.В.,Бланка П.С., Котенко Н.П.,Полежаєвої С.Л.),підготовлений за ініціативою Білої О.В.

Родзинкою привітання гостей свята ,ветеранів,учнів стали подарункові шкільні календарі,розроблені заступником директора Дишловою О.Г.

Єдиною тематикою - історія школи та її мешканців,та різноманітністю форм проведення заходів відрізнявся день академії 2014 року.

Яскравою святковою атмосферою відзначалося свято «Посвята в академісти», підготоване Головановою С.Г. та шкільним парламентом.

Незабутні враження отримали учні 2-3х класів від свята «Тато,мама,я-спортивна сім’я». Особливістю  цього свята стала обов’язкова участь батьків-випускників школи. Яскраві теоретичні та ігрові  конкурси,підготовлені заступником директора Козачук В.К.за підтримки класних керівників Білан О.О., Челнокової О.В., Дриги А.М.,Радченко О.О., надовго запам’ятаються учням та їх батькам.

На ознайомлення з історією школи була спрямована «Подорож стежками шкільної історії», проведена для учнів 4х класів Суміною Н.В.  і Романенко О.В.

Хоча в цілому захід досягнув мети,у  підготовці заходу спостерігався брак часу та традиційність,що  суттєво вплинуло на  його якість .

Нестандартно і яскраво провели «Подорож стежками шкільної історії» для учнів 5-6 класів Пашко Н.В. та Магдій Г.О. Постійні перегуки історії і сучасного життя ,випускників-батьків та учнів, шкільних зірок минулих років та талановитих п’ятикласників  зробили цей захід актуальним та цікавим. Чітко простежувалась головна думка-мотиватор заходу: кожен з нас може стати частиною історії та гордістю школи.

Логічністю,послідовністю,цікавими завданнями та строгою відповідністю заявленій тематиці відзначався брейн-ринг «Я знаю про свою школу-все»,підготовлений та проведений Пономарьовою В.Б. та Бланк О.О.

 Нестандартною формою і насиченим  змістом вирізнявся марафон-захист проектів,проведений   для учнів 7-8 класів Сідоровою Г.П., Радченко О.М.,Трояненко С.М.,Коцерубою Т.Д.,Нікітіною Г.К.

Слід відзначити якісну підготовку до заходу нестандартність міні-проектів 8А(Коцеруба Т.Д.),9А(Трояненко С.М.), 8В (Нікітіна Г.К.) та вказати на формальний підхід до підготовки заходу класних керівників 8Б(Сідорова Г.П.),9Б(Радченко О.М.)

Чудовим завершенням Дня академії стала яскрава дружня зустріч -гуморина випускників колегіуму  з випускниками попередніх років, підготовлений учнями 11Б класу на чолі з  Друцькою Н.Ю.

         В цілому в ході реалізації проекту  сумісні зусилля учня,батьків, вчителів були спрямовані на усвідомлення, збереження   історії колегіуму та примноження його традицій, розвитку творчих здібностей учнів  в ЗК «МГА, якісне та яскраве проведення  урочистостей з нагоди 40-ї річниці заснування школи.

 

         Виходячи з вищезазначеного

НАКАЗУЮ:

 

1.            За високий рівень організації та проведення урочистих заходів ,присвячених 40-річчю колегіуму оголосити подяку  з занесенням до трудової книжки  заступникам директора Дишловій О.Г. Білій О.В., Левчишеній О.М., завідувачці кафедрою виховної роботи Пашко Н.В., педагогу-організатору Головановій С.Г., лаборанту Губці А.В.

2.            За високий методичний рівень проведення виховних заходів та якісну реалізацію міні-проектів оголосити подяку заступнику директора Козачук В.К, класним керівникам  Радченко О.А., Дригзі А.М., Котенко Н.П., Старовєровій В.В., МагдійГ.О., Коцерубі Т.Д., Верьовкіній І.В.,Пономарьовій В.Б.Челноковій О.В.,Друцькій Н.Ю.,Полежаєвій С.Л.

        3.Зобов’язати класних керівників  Сідорову Г..П., Трояненко С.М., Нікітіну Г.К        здати міні-проекти до 01.12.2014.

       4. Завідувачці кафедрою виховної роботи Пашко Н.В. систематизувати і  оформити матеріали проекту  до 30.11.2013р.

      5.Заступнику директора Дишловій О.Г. довести даний наказ до відома колективу.

       6.  Контроль за виконанням наказу покласти на заступника з ВР Дишлову О.Г.

 

                  Директор ЗК «МГА»                                Овдієнко Л.К.