Гаряча лінія

 

 

Графік проведення виховних годин

Графік

проведення виховних годин

Запорізький колегіум «МГА»

І півріччя 2014-2015 н.р.

 

Класний керівник

Клас

День

Час

Кабінет

Котенко Наталія Петрівна

Середа

1130- 1205

 

Старовєрова Валерія Валеріївна

Пятниця

1130- 1205

 

Челнокова Олена Володимирівна

Середа

1125- 1205

 

Бєлан Олена Олексіївна

Середа

1215- 1255

 

Дрига Алла Миколаївна

Середа

1125- 1205

 

Радченко Олена Анатоліївна

Середа

1125- 1205

 

Суміна Ніна Володимирівна

Понеділок

1720- 1800

 

Романенко Олена Володимирівна

Понеділок

1720- 1800

 

Пашко Наталія Василівна

Середа

1320- 1400

49

Магдій Галина Омелянівна

Понеділок

1320- 1400

56

Бланк Ольга Олександрівна

Пятниця

1320- 1400

45

Остапенко Алла Василівна

Четвер

1320- 1400

42

Пономарьова Валентина Борисівна

Пятниця

1230- 1310

50

Сиротенко Лідія Володимирівна

Вівторок

1320- 1400

38

Коцеруба Тетяна Дмитрівна

Четвер

1320- 1400

52

Сідорова Галина Петрівна

Четвер

1320- 1400

40

Нікітіна Галина Костянтинівна

Четвер

1320- 1400

46

Трояненко Світлана Миколаївна

Середа

1320- 1400

53

Радченко Оксана Миколаївна

Середа

1320- 1400

55

Полежаєва Світлана Леонідівна

10А

Вівторок

1320- 1400

47

Савенкова Оксана Петрівна

10Б

Четвер

1320- 1400

44

Верьовкіна Ірина Володимирівна

11А

Пятниця

\       1320- 1400

48

Друцька Наталія Юріївна

11Б

Пятниця

1320- 1400

41

 

 

Розклад дзвінків

 СТРУКТУРА

 2017/2018 навчального року

 Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія»

 Запорізької міської ради Запорізької області

 Навчальні заняття в 2017/2018 навчальному році організовуються за семестровою системою:

        І семестр:  01.09.2017 – 22.12.2017

        ІІ семестр: 10.01.2018 – 25.05.2018

Канікули:

        осінні    з 30.10.2017  до 05.11.2017

        зимові   з 25.12.2017  до 09.01.2018

        весняні  з 26.03.2018  до 01.04.2018


РЕЖИМ

 роботи Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія»

  Запорізької міської ради Запорізької області

 Тривалість уроків: 1 кл. – 35 хв., 2-4 кл. – 40 хв., 5-11 кл. – 45 хв.

 Тривалість перерв: 1 кл. – 15 хв., 2-11 кл. – 10 хв., велика перерва  – 20 хв. (для учнів 1-х, 5-11 класів) і 15 хв. (для учнів 2-4 класів).

 Навчальний заклад працює в одну зміну, 22 класи, 674 учні.

 Розклад дзвінків 1-х класів:                         Розклад дзвінків 2-3-х класів:

 1 урок    08.00 – 08.35                                  1 урок  08.00 – 08.40

 2 урок    08.50 – 09.25                                  2 урок  08.50 – 09.30

 3 урок    09.45 – 10.20                                  3 урок  09.45 – 10.25

 4 урок    10.40 – 11.15                                  4 урок  10.35 – 11.15

 5 урок    11.30 – 12.05                                  5 урок  11.25 – 12.05

                                                                    6 урок  12.15 – 12.55

Розклад дзвінків  4-х класів (ІІ підзміна):  Розклад дзвінків  5-11 класів:

 1 урок   12.15 – 12.55                                  1 урок  08.00 – 08.45

 2 урок   13.05 – 13.45                                  2 урок  08.55 – 09.40

 3 урок   14.00 – 14.40                                  3 урок  09.50 – 10.35

 4 урок   14.50 – 15.30                                  4 урок  10.55 – 11.40

 5 урок   15.40 – 16.20                                  5 урок  12.00 – 12.45

 6 урок   16.30 – 17.10                                  6 урок  12.55 – 13.40

                                                                   7 урок  13.50 – 14.35

                                                                   8 урок  14.40 – 15.25

Розклад роботи груп ГПД:

 1 група – 12.00-18.00

 2 група – 12.00-18.00

 3 група – 12.00-18.00

 4 група – 12.00-15.00


Мова навчання - українська.

Структура навчального року

СТРУКТУРА

2016/2017 навчального року

Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія»

Запорізької міської ради Запорізької області

Навчальні заняття в 2016/2017 навчальному році організовуються за семестровою системою:

       І семестр:  01.09.2016 – 23.12.2016

       ІІ семестр: 10.01.2017 – 26.05.2017

Канікули:

       осінні    з 24.10.2016  до 30.10.2016

       зимові   з 24.12.2016  до 09.01.2017

       весняні  з 27.03.2017  до 02.04.2017

 

Графік чергування класів

Графік чергування класів на І семестр 2014/2015 н.р.

Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія»

 

Клас

Класний керівник

 

Дата чергування

7-А

Пономарьова В.Б.

 

03.11.2014 – 07.11.2014

7-Б

Сиротенко Л.В.

 

10.11.2014 – 14.11.2014

8-А

Коцеруба Т.Д.

 

13.10.2014 – 17.10.2014

8-Б

Сідорова Г.П.

 

20.10.2014 – 22.10.2014

8-В

Нікітіна Г.К.

 

28.10.2014 – 31.10.2014

9-А

Трояненко С.М.

 

29.09.2014 – 03.10.2014

9-Б

Радченко О.М.

 

06.10.2014 – 10.10.2014

10-А

Полєжаєва С.Л.

15.09.2014 -  19.09.2014

01.12.2014 – 05.12.2014

 

10-Б

Савєнкова О.П.

22.09.2014 – 26.09.2014

08.12.2014 – 12.12.2014

 

11-А

Верьовкіна І.В.

01.09.2014 -  05.09.2014

17.11.2014 – 21.11.2014

 

11-Б

Друцька Н.Ю.

08.09.2014 - 12.09.2014

24.11.2014 – 28.11.2014

 

Графік чергування вчителів

Графік чергування вчителів по школі:

 

 

Понеділок

 

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Вестибюль

Старовєров О.Г.

Федоряк О.О.

Сичова О.М.

Радченко О.М.

 

Корнілова Е.Ж.

Дем’яненко А.С.

 

Нікітіна Г.К.

Коломоєць Ж.В.

 

Коломоєць Ж.В.

Старовєров О.Г.

 

Їдальня

 

Остапенко А.В.

Польська Т.Ю.

 

 

 

Лукашова Т.О.

Магдій Г.О.

 

 

Друцька Н.Ю.

Федоряк О.О.

 

Польська Т.Ю.

Пашко Н.В.

 

Синьогіна О.В.

Дем’яненко А.С.

 

ІІ поверх

Домків Л.О.

Савєнкова О.П.

Сідорова Г.П.

Кулініч О.М.

 

Сичова О.М.

Домків Л.О.

 

Забігайло І.І.

Бланк О.О.

Забігайло І.І.

Кулініч О.М.

ІІІ поверх

Дмитренко Н.В.

Трояненко С.М.

 

Коцеруба Т.Д.

Дмитренко Н.В.

Стрюк Т.В.

Пономарьова В.Б.

Старовєров О.Г.

Полєжаєва С.Л.

Стрюк Т.В.

Верьовкіна І.В.

 

Графік проведення факультативів

 

Графік

проведення факультативів по ЗК «МГА»

 2014-2015 н.р.

 

Предмет

Клас

День

Час

К-сть год.

Керівник

1.

Етика: духовні засади

7-А

7-Б

 

Субота

2 урок

1 урок

2

Нікітіна Г.К.

2.

Секрети комп’ютера

7

Субота

3 урок

1

Домків Л.О.

3.

Секрети комп’ютера

8

Субота

2 урок

1

Домків Л.О.

4.

Етика: духовні засади

8-А

8-Б

8-В

Субота

3 урок

4 урок

5 урок

3

Нікітіна Г.К.

5.

Нестандартні методи розв’язування деяких рівнянь вищих степенів

Графічні образи алгебраїчних рівнянь і нерівностей

9

Середа

9 урок

1

Польська Т.Ю.

6.

Основи візуального програмування

9

Субота

1 урок

1

Домків Л.О.

7.

Живи за правилами

9

Субота

1 урок

1

Синьогіна О.В.

8.

Гіди – перекладачі (англійська мова)

9

Субота

2 урок

1

Друцька Н.Ю.

9.

Розв’язування задач з електрики та магнетизму

9

Субота

2 урок

1

Забігайло І.І.

10.

Обираємо професію

9-А

9-Б

Субота

3 урок

4 урок

2

Савєльєва О.О.

11.

Основи критичного мислення

10-А

10-Б

11-А

11-Б

Субота

5 урок

4 урок

3 урок

2 урок

4

Магдій Г.О.

12.

Сімейні цінності

10-А

10-Б

Субота

3 урок

2 урок

2

Синьогіна О.В.

13.

Орфографічний практикум

Практикум із синтаксису

10-А

10-Б

Субота

2 урок

3 урок

2

Радченко О.М.

14.

Орфографічний практикум

Практикум із синтаксису

11-А

11-Б

Субота

2 урок

1 урок

1,5

Левчишена О.М.

15.

Методи розв’язання задач з математики

10-А

Субота

1 урок

1

Сідорова Г.П.

16.

Методи розв’язання задач з математики

11-А

Субота

1 урок

1

Остапенко А.В.

17.

Історія філософії

10-Б

Субота

5 урок

1

Синьогіна О.В.

18.

Конституційне право України

11-Б

Субота

4 урок

1

Синьогіна О.В.

 

 

Графік роботи спортивних секцій

Графік роботи спортивних секцій ЗК «МГА» на 2014/2015 н.р.

 

День тижня

Назва гуртка

Час проведення

Керівник

Понеділок

Футбол

2-3 класи

15:00 – 16:00

 

Гурмаза А.О.

Вівторок

Футбол

5-7 класи

 

Баскетбол (дів.)

16:00 – 17:30

 

 

18:30-20:00

Гурмаза А.О.

 

 

Бланк П.С.

Середа

Волейбол

5 – 7 класи

 

Гандбол

2-3 класи

15:00 – 16:00

 

 

16:15 – 17:15

Сиротенко Л.В

 

 

Козачук В.К.

Четвер

Футбол

2 – 3 класи

 

Футбол

5 – 7 класи

 

Баскетбол (хл.)

15:00 – 16:00

 

 

16:10 – 17:40

 

 

18:30 – 20:00

 

Гурмаза А.О.

 

 

Гурмаза А.О.

 

 

Бланк П.С.

Пятниця

Волейбол

5 – 7 класи

 

 

Гандбол

2 – 3 класи

 

15:00 – 16:00

 

 

 

16:15 – 17:15

 

Сиротенко Л.В

 

 

 

Козачук В.К