Гаряча лінія

 

 

Результати участі учнів ЗК «Мала гуманітарна академія»

у творчих конкурсах

 

 

Конкурси

2006-2007

2007-2008

2008-2009

2009-2010

2010-2011

2011-2012

Міжнародні

1

73

52

65

153

71

Всеукраїнські

15

160

64

35

31

60

Обласні

18

29

45

35

49

32

Міські

39

12

13

10

38

21

Всього призерів

73

174

174

145

271

184

 

 

 

Участь учнів МГА у регіональних конференціях, освітніх проектах, олімпіадах, турнірах, конкурсах

з/п

Назва заходу

Строки

проведення

Кількість учасників

1

Обласний конкурс піаністів

2014

4

2

Обласний конкурс ансамблів народних інструментів

2014

3

3

 Міський фестиваль театральних колективів «Березіль 2014»

2014

28

4

Міський літературний конкурс до Дня вчителя

2013

1

5

Міський літературний конкурс «Квітневі дзвони»

2014

3

6

Міська літературна гра «Лабіринт»

2014

7

7

Міський конкурс творчих робіт з удосконалення  фізичного демонстраційного експерименту

2014

3

8

Міський конкурс –виставка «Я люблю моє місто»

2013

1

9

Міський конкурс  дитячого образотворчого мистецтва «Сувеніри Запоріжжя»

2013

1

10

Міський конкурс вистав «Зірки Мельпомени»

2014

1

11

Міський конкурсі  дитячого образотворчого мистецтва «Світ книги»

2013

1

12

Кубок міста, присвячений дню фізичної культури і спорту

2013

11

13

«Шкіряний м’яч»

2013

 

14

Районний етап змагань «Олімпійське лелеченя».

 

10

15

Першість району з гандболу «Перші кроки»

 

9

16

Змагання «Допризивник»

 

5

17

першість району з настільного тенісу

 

3

18

Першість району з баскетболу

 

16

19

Першість району з волейболу

 

10

20

Чемпіонат області з Шокотан карате-до, кумі-те,

 

1

21

Кубок області з шокотан карате-до

 

1

22

Конкурсі «Правова держава очима дітей» Інституту права ім. В. Сташиса КПУ

2014

3

 

 

Інформація про кількість учасників та переможців міжнародних та всеукраїнських конференцій, освітніх проектів, олімпіад, турнірів, конкурсів у 2013–2014 н. р.

з/п

Назва заходу*

Дата проведення

Місце проведення

Кількість учасників

Кількість переможців

I місце

II місце

III місце

міжнародні

1

Міжнародний конкурс «FLEX»

2013

 

12

1

 

 

2

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

-районний етап

-обласний етап

 

2013

 

 

 

4

 

 

 

1

 

 

2

1

 

 

1

3

Міжнародний мовно-літератур-ний конкурс ім. Т.Г.Шевченка

2013

 

3

1

 

 

4

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок» (осінній)

2013

 

242

Золотий - 27

Срібний - 117

 

5

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок» (весняний)

2014

 

166

 

 

 

6

Міжнародний фізичний конкурс «Левеня»

2014

 

50

 

 

 

7

Міжнародний конкурс «Технік-юніор»

2013

 

11

 

 

 

8

Міжнародний конкурс «Астроном-юніор»

2013

 

16

 

 

 

9

Міжнародний фестиваль-конкурс «Золотий зорепад»

2013

 

 

1

 

 

 

10

Міжнародний фестиваль-конкурс «Сюїта зимових святок»

2014

 

2

2

 

 

11

Міжнародна олімпіада «Мій світ -мистецтво»

2013

 

10

4

5

 

12

Міжнародний конкурс «Дитячий вернісаж»

2014

 

2

 

1

1

13

Міжнародний фестиваль-конкурс «Осінній серпантин»,

2013

 

2

1

 

 

14

Міжнародний  фестиваль-конкурс «Золота ліра»

2013

Дніпропетровськ

4

2

1

 

15

Міжнародний конкурс-фестиваль «Південний експрес»

2014

 

10

 

 

10

16

Міжнародний фестиваль «Єврофест Україна»

2014

 

11

11

 

 

17

Міжнародний конкурс-фестиваль «ART-Bomb»

2013

 

12

12

 

 

18

Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс «Сонце.Радість.Краса»

2013

Болгарія

11

 

11

 

19

Міжнародний хореографічний конкурс «Феєрія танцю»

2013

 

14

 

14

 

20

Міжнародний конкурс дитячого образотворчого мистецтва «Іван Сергійович Тургенєв - читаємо, малюємо!»

2014

 

1

 

 

1

21

Міжнародний конкурс «Чарівний камертон»

2013

 

1

 

 

1

22

Міжнародний конкурс з   інформатики   та   комп’ютерної грамотності   «Бобер» ,«Бобреня»

2013

 

34

 

 

 

23

Міжнародний конкурс «Інфознайка»

2013

 

37

1

 

 

24

Міжнародний  математичний конкурс «Кенгуру»

2013

 

 

 

 

 

всеукраїнські

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Всеукраїнські предметні олімпіади

Районний етап

Обласний етап

2013-14

 

 

 

73

 

 

 

13

 

 

25

 

 

22

2

Всеукраїнського дитячо-молодіжного фестивалю «Краса і гордість козацького краю»

2013

 

5

5

 

 

3

Всеукраїнська гра «Лелека»

 

 

60

15 призових

 

 

 

4

Всеукраїнська гра «Соняшник»

2014

 

161

19 призових