Гаряча лінія

 

 

 

Переможці та призери олімпіад 2015-2016н.р.

Кл

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Обласний етап

Чистобородова К. – Яцика

Чистобородова К. – Шевч.

Березіна Л. - математ

Рижков М. – ЮЗБ

Шелегеда О. – укр м

Кудря В. – фіз-ка

Кумпан М. – нім., укр. м,

Кумпан М. – фіз-ка,

Кондратенко В. – математ

Цибулевський О. - біолог

Цибулевський О. – фіз-ка

Кумпан М. –  істор, нім.

Капюх Д – істор,

Оніщенко В. - гф

Подріз М.  гф

Жуков Д. – праця

Варов А - ІКТ

Літвинюк А. – фіз-ка

Насибуліна А. - істор

Малиш В. - праця

Радченко А. – Шевченко

Гавриленко Ю. – економ

Вдовиченко Г. - біолог

Будерчик А. – право

Радченко А. – укр.м,

Радченко А. – імШевченко

Гавриленко Ю. – економ

Вдовиченко Г. - біолог

10а

Лаптєва Т – праця

Міщенко А. – економ, Міщенко А. - укр.м,

Горобець Д - біолог

Міщенко А. – Шевченко

Платонов Ю. – прац, фіз-ка

Горобеь Д. – істор

Романець А. - ІКТ

Антюфєєв М. – ф-ра

Горобеь Д. – фіз-ка

Платонов Ю. - економ

Міщенко А. - укр.м,

Горобець Д – біолог

Лаптєва Т – праця

Міщенко А. – економ,

10б

Козаченко В. – нім

Демяненко А. – право

Козаченко В. – англ

Анісімова В. - істор

Болдіна Б. – ф-ра

Анісімова  В. - гф

11а

Міронова К. – Яцика

Міронова К. – укр.м,

Міронова К. – фіз-ка, укр..м

Ремига А. - ІКТ

11б

Казидуб К. – право, ЮЗБ

Моісеєнко О. – економ

Волкова І. – укр.м,.

Волклва І. – нім

Моісеєнко О. – гф.. істор,

Волклва І. – англ

Казидуб К. – право, ЮЗБ

Моісеєнко О. – економ

Разом

57

місць

14 місць

28 місць

15 місць

10 учасників

Взяли участь – 66 учнів:  35 учнів (57 місць) - призери та переможці 9 учнів  - непризові місця

5 олімпіад

4 олімпіади

3 олімпіади

2 олімпіади

1 олімпіада

Горобець Д.

Кумпан  М.

Міронова

Міщенко

Платонов

Волкова

Моісеєнко

Чистобородова

Цибулевський

Анісімова

Казидуб

Козаченко

Радченко

Березіна, Рижков,

Шелегеда, Кудря,

Кондратенко, Ремига

Каптюх, Онищенко,

Позріз, Жуков,

Варов, Літвінюк,

Насібуліна, Малиш,

Будерчик, Гавриленко,

Вдовиченко, Лаптєва

Антюфєєв, Романець,

Дем’яненко, Болдіна,

1

1

5

6

22

 

 


----------------------------------------------------------- 2013 - 2014 нр ------------------------------------------------------------

 

Результати участі учнів МГА у Всеукраїнських предметних  олімпіадах 2013-2014 нр

Список переможців ІІ (районного) етапу всеукраїнських, міжрегіональних

учнівських олімпіад

п/п

 
Прізвище, ім’я, по батькові учня

  Клас

 Місце

              П.І.Б.

викладача

1.     

Анісімова Вікторія Вікторівна

8

1

Кулініч О.М.

2.     

Горобець Дмитро Ігоревич

8

1

Кулініч О.М

3.     

Бойченко Поліна Генадіївна

9

2

Магдій Г.О.

4.     

Назаревич Ольга Олександрівна

9

2

Магдій Г.О.

5.     

Моісеєнко Ольга Андріївна

9

2

Магдій Г.О.

6.     

Орлов Тихон Костянтинович

10

2

Кулініч О.М.

7.     

Гусаченко Ярослав Сергійович

11

1

Кулініч О.М.

8.     

Бехтєєва Олександра Сергіївна

11

3

Кулініч О.М.

9.     

Галай Анна Павлівна

7

3

Забігайло І.І.

10. 

ГоробецьДмитро ігорович

8

2

Забігайло І.І.

11. 

Платонов Юрій Юрійович

8

3

Забігайло І.І.

12. 

Міронова Катерина Вадимівна

9

3

Забігайло І.І.

13. 

Орлов Тихон Костянтинович

10

3

Забігайло І.І.

14. 

Радченко Альона Сергіївна

7

2

Трояненко С.М.

15. 

Каретнікова Катерина Вадимівна

8

1

Трояненко С.М.

16. 

Міщенко Анна Олегівна

8

2

Радченко О.М.

17. 

Міронова Катерина Вадимівна

9

1

Трояненко С.М.

18. 

Свешнікова АнастасіяМихайлівна

11

1

Радченко О.М.

19. 

Полевода Валерія Валеріївна

8

2

Нікітіна Г.К.

20. 

Кривов’яз Аліна Ігорівна

9

2

Нікітіна Г.К.

21. 

Анісімова Вікторія Вікторівна

8

2

Полєжаєва С.Л.

22. 

Міщенко Анна Олегівна

8

3

Полєжаєва С.Л.

23. 

Шелегеда Іван Віталійович

10

3

Полєжаєва С.Л.

24. 

Чернишова Антоніна Олександрівна

11

3

Полєжаєва С.Л.

25. 

Кондратенко Владислав

6

2

Остапенко А.В.

26. 

Галай Ганна Павлівна

7

3

Біла О.В.

27. 

Горобець Дмитро Ігорович

8

2

Біла О.В.

28. 

Міронова Катерина Вадимівна

9

3

Старовєров О.Г.

29. 

Амосова Тетяна Володимирівна

11

3

Старовєров О.Г.

30. 

Гусаченко ЯрославСергійович

11

3

Темногорова О.В.

31. 

 Анісімова Вікторія Вікторівна

8

3

Федоряк О.О.

32. 

Козаченко Валерія Юріївна

9

3

Друцька Н. Ю.

33. 

Грибкова Тетяна Сергіївна

11

3

Фролова В.Д.

34. 

Мілохін Микита В’ячеславович

11

2

Гурмаза А.А.

35. 

Щуплова Ольга Геннадіївна

11

3

Гурмаза А.А.

36. 

Моісеєнко Ольга Андріївна

9

1

Домків Л.О.

37. 

Бєлінська Ліза Сергіївна

9

1

Домків Л.О.

38. 

Казидуб Ксенія Дмитрівна

9

3

Домків Л.О.

39. 

Шелегеда Іван Віталійович

10

1

Домків Л.О.

40. 

Бехтєєва Олександра Сергіївна

11

1

Домків Л.О.

41. 

Гусаченко ЯрославСергійович

11

2

Домків Л.О.

42. 

Міщенко Анна Олегівна

8

3

Вєрьовкіна І.В.

43. 

Волкова Інна Василівна

9

2

Вєрьовкіна І.В.

44. 

Козаченко Валерія Юріївна

9

3

Вєрьовкіна І.В.

45. 

Шелегеда Іван Віталійович

10

2

Вєрьовкіна І.В.

46. 

Горобець Дмитро Ігорович

8

2

Забігайло І.І.

47. 

Орлов Тихон Костянтинович

10

1

Забігайло І.І.

48. 

Бехтєєва Олександра Сергіївна

11

2

Забігайло І.І.

49. 

Міщенко Анна Олегівна

8

3

Бланк О. О.

50. 

Козаченко Валерія Юріївна

9

2

Пашко Н. В.

51. 

Волкова Інна Василівна

9

2

Савєнкова О. П.

52. 

Свєшнікова Анастасія Михайлівна

11

3

Пашко Н. В.

53. 

Мішина Валерія Михайлівна

10

2

Коломоєць  Ж.В.

54. 

Бублик Анна Олександрівна

10

2

Коломоєць  Ж.В.

55. 

Гостенко Ганна  Сергіївна

11

2

Коломоєць  Ж.В.

56. 

Горобець Дмитро Григорович

9

3

Москвін В.Л.

57. 

Джос  Ірина  Юріївна

9

2

Темногорова О.В.

58. 

Миронова Катерина Вадимівна

9

1

Синьогіна О.В.

59. 

Орлов Тихон Костянтинович

10

2

Синьогіна О.В.

60. 

Щуплова Ольга Геннадіївна

11

1

Синьогіна О.В.

Склад команд-учасників ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 навчальному році

Хортицького району – учнів МГА

Українська мова і література

ПІБ учня

клас

Вчитель

1.     

Міронова Катерина

9

Трояненко С.М.

2.     

Свешнікова Анастасія

11

Радченко О.М.

Економіка

1.     

Моісеєнко Ольга

9

Домків Л.О.

2.     

Бєлінська Елизавета

9

3.     

Шелегеда Іван

10

4.     

Бехтєєва Олександра

11

5.     

Гусаченко Ярослав

11

Біологія

1.     

Волкова Інна

9

Верьовкіна І.В.

Астрономія

1.     

Орлов Тихон

9

Забігайло І.І.

2.     

Бехтєєва Олександра Сергіївна

11

Історія

1

Горобець Дмитро

8

Кулініч О.М.

Список переможців

обласних учнівських олімпіад 2013/2014 навчального року

Економіка

Клас

Місце

Вчитель

Шелегеда Іван

10

2

Бехтєєва Олександра

11

3

Домків Л.О.

Гусаченко Ярослав

11

2

Біологія

Клас

Місце

Вчитель

Волкова Інна

9

2

Верьовкіна І.В.

Астрономія

Клас

Місце

Вчитель

Орлов Тихон

9

3

Забігайло І.І.