Гаряча лінія

 

 

Список членів ради ЗК «МГА» на 2018/2019 н.р.

Голова ради – Полєжаєва Світлана Леонідівна

Секретар – Синьогіна Ольга Віталіївна

Від педагогічного колективу:

1.     Трояненко Світлана Миколаївна

2.     Пашко Наталія Василівна

3.     Суміна Ніна Володимирівна

Від учнівського колективу:

1.     Кудря Валерія – 10б

2.     Пилипенко Катерина – 11а

3.     Кондратенко Владислав – 11а

4.     Пуцько Поліна – 8а

5.     Карталова Яна – 8а

Від батьківської громадськості:

1.     Гордон Людмила Леонідівна - 11а

2.     Ільницька Юлія Вікторівна - 8б

3.     Савицька Олена Василівна - 5а

4.     Кірюта Сергій Миколайович – 4б

5.     Нестеренко Ілона Сергіївна – 4а


Голова батьківського комітету  –  Гордон Людмила Леонідівна

Заступник голови батьківського комітету – Ільницька Юлія Вікторівна

Секретар батьківського комітету - Лисенко Юлія Іванівна

Голова правління благодійного фонду - Савицька Олена Василівна

 

Члени батьківського комітету:

Бурий Едуард Дмитрович

Головань Марина Миколаївна 

Дерьомова Яна Олександрівна

Єременко Наталія Василівна

Іванова Наталія Василівна

Кірюта Сергій Вікторович

Лехман Світла Василівна

Мальований Олександр Анатолійович

Хрунова Марина Володимирівна

Михайлова Наталія Миколаївна

Нестеренко Ілона Сергіївна

Новикова Олена Володимирівна

Павлова Світлана Олегівна (право дорадчого голосу)

Попова Євгенія Альбертовна

Поповська Інна Леонидівна 

Сиворакша Наталія Сергіївна

Скрипнік Валерій Олександрович

Тарасенко Леся Іванівна

Трасковецька Ольга Олександрівна

Чевичелова Євгенія Сергіївна

Класні батьківські комітети

 

Клас

Представник загальношкільного батьківського комітету

Голова класного батьківського комітету

Склад класного батьківського комітету

1-А

Головань

Марина Миколаївна 

Сич

Наталія Миколаївна

Остапець Ірина Миколаївна, Домків Марія Олександрівна, Коршкова Дар’я Володимирівна, Лівінець Тетяна Федорівна, Березовська Євгенія  Валеріївна

1-Б

Сиворакша

Наталія Сергіївна

Сич

Наталія Миколаївна

Тарасенко Світлана Віталіївна, Удод Юлія Вікторівна, Махова  Ольга Анатоліївна

2-А

Михайлова

Наталія Миколаївна

Євсєєва

Оксана Анатолівна

Березовська Олена Олександрівна, Попович Олена Вікторівна, Зернова Катерина Георгіївна, Басанець Любов Миколаївна

2-Б

Іванова

Наталія Василівна

Архипова

Тетяна Андріївна

Борисенко Світлана Олександрівна, Хрищук Лілія Юріївна, Добруля Оксана Вікторівна

3-А

Лисенко

Юлія Іванівна

Мацепа

Тамара Миколаївна

Діхтяренко Наталія Володимирівна, Овчіннікова Наталія Іванівна, Гнідіна Христина Сергіївна, Дєєва Олена Олександрівна

3-Б

Тарасенко

Леся Іванівна

Тарасенко

Леся Іванівна

Богданова Маріана Анатоліївна, Дубова Ольга Вікторівна, Мелешко Аліна Василівна, Недобер Олег Миколайович, Прокіп Ганна Ігорівна, Федірко Оксана Вікторівна

4-А

Скрипнік

Валерій Олександрович      

Каширіна

Марина Геннадіївна

Каширіна Марина Геннадіївна, Нєженець Маріанна Вікторівна, Молчанова Юлія Юліївна, Плаксіна Галина Вікторівна, Фуртак Ольга Юріївна

4-Б

Кірюта

Сергій Вікторович

Кобилівська Тетяна Олександрівна

Васильчук Лілія Вікторівна, Кірюта Наталія Владиславівна, Прошина Галина Петрівна, Скрипка Інна Анатоліївна

5-А

Чевичелова

Євгенія Сергіївна

Баглай

Олександр Миколайович

Найдьонова Ганна, Гоголенко Вікторія Вікторівна, Богдан Яна Вікторівна, Пилипенко Лілія Георгівна, Кригина Юлія Олександрівна, Чевичелова Євгенія Сергіївна

5-Б

Попова

Євгенія Альбертовна

Крискевич

Ольга Олегівна

Крискевич Ольга Олегівна, Попова Євгенія Альбертовна, Кондрашова Любов Олексіївна

6-А

Єременко

Наталія Василівна

Березовська Євгенія Валеріївна

Цурікова Анна Володимирівна, Турченко Олена Юріївна, Циганкова Яна Сергіївна, Бабура Анна Леонідівна, Савутіна Світлана Юріївна, Коровкіна Ірина Володимирівна, Антонов Ігор Вікторович

6-Б

Хрунова

Марина Володимирівна

Нікитенко (Кухленко)

Зоя Георгіївна

Захарченко Дар’я Володимірівна, Грощук Ірина Олександрівна

7-А

Мальований Олександр Анатолійович

Мальований Олександр Анатолійович

Мальована Ірина Юріївна, Остапець Ірина Миколаївна, Шевченко Людмила Борисівна, Сергійчук Алла Петрівна

7-Б

Новикова

Олена Володимирівна

Новикова

Олена Володимирівна

Нємченко Наталія Михайлівна, Кривець Наталія Леонідівна, Шестовська Вікторія Іванівна, Саввова Світлана Миколаївна

8-А

Лехман

Світла Василівна

Верміяш

Ірина Володимирівна

Акулініна

Тетяна Олександрівна

Єфремова Юлія Володимирівна, Гуцол Наталя Олександрівна, Коплік Тетяна Миколаївна

8-Б

Ільницька

Юлія Вікторівна

Варнава

Марина Сергіївна

Кірічак Ганна Анатоліївна, Щербакова Юлія Віталіївна

9-А

Нестеренко (Хмеленко)

Ілона Сергіївна

Кудерко

Наталія Анатоліївна

Єніна Тетяна Михайлівна, Железняков Руслан Венедиктович, Коломоєць Наталія Тимофіївна, Петрушина Марія Андріївна, Чистобородова  Оксана Анатоліївна

9-Б

Трасковецька

Ольга Олександрівна

Єрьоменко

Наталія Василівна.

Прокопенко Лариса Вікторівна, Черкасов Павло Сергійович, Гоцало Наталія Володимирівна

10-А

Дерьомова

Яна Олександрівна

Гребенюк Катерина Ігорівна

Грегуль Вікторія Миколаївна,

Савела

Марина В’ячеславівна

10-Б

Бурий

Едуард Дмитрович

Двулит

Анна Василівна

Задорожко

Оксана Вікторівна

11-А

Гордон

Людмила Леонідівна

Попович

Олена  Вікторівна.

Трасковецька Ольга Олександрівна, Фокіна Анна Анатоліївна, Шаповалова Олена Андріївна

11-Б

Поповська

Інна Леонидівна 

Сичова

Юлія Віталіївна

Переверзєва Ольга Борисівна,

Чурилова Оксана Валеріївна.  


Склад учнівського парламенту:

Президент – Осовська Сніжана (10-Б клас)

Активісти парламенту:

Львова Анна (11-Б)

Пустова Марія (11-Б)

Березіна Єлизавета (9-А)

Васильєва Єлизавета (9-А)

Лисяк Олександр (10-А)

Заворотченко Анастасія (9-Б)

Квітко Марія (9-Б)

Пшенична Аліна  (9-А)

Отрощенко Єлизавета (9-А)

Пилипенко Катерина (11-А)

Бикова Дарина (11-А)

Інформаційний центр

Пилипенко Катерина (11-А)

Скоропад Софія (5-А)

Балабан Анна (6-Б)

Гришечко Катерина (6-Б)

Кудінова Таїсія (5-А)

Лисяк Олександр (10-А)

Львова Анна (11-Б)

Пустова Марія (11-Б)

Креативний центр

Баштанікова Лоліта (5-А)

Квітко Марія (9-Б)

Заворотченко Анастасія (9-Б)

Шестовська Діана (7-Б)

Трофимець Маргарита (7-Б)

Пшенична Аліна (9-А)

Отрощенко Єлизавета (9-А)

Шестовська Аліса (5-А)

Гришечко Катерина (6-Б)

Балабан Анна (6-Б)

Лисяк Олександр (10-А)

Центр дозвілля

Лисенко Софія (9-А)

Березіна Єлизавета (9-А)

Васильєва Єлизавета (9-А)

Пожарська Анастасія (5-А)

Балашова Олеся (5-Б)

Шевченко Вікторія (10-Б)

Болбас Катерина (10-Б)

Скоропад Софія (5-А)

Шестовська Аліса (5-А)

Пилипенко Катерина (11-А)

Спортивний центр

Портна Юлія (8-Б)

Замула Софія (8-Б)

Подліянов Владислав (9-Б)

Маргєлов Ярослав (8-А)

Гуцол Антон (8-А)
Кайдаш Олександр (8-А)

Березіна Єлизавета (9-А)

Васильєва Єлизавета (9-А)

Екологічний центр

Козловська Злата (5-А)

Гоцало Микита (9-Б)

Петрова Єлизавета (7-Б)

Шелегеда Олеся (10-Б)

Гуцол Антон (8-А)

Заворотченко Анастасія (9-Б)

Квітко Марія (9-Б)

Маргєлов Ярослав (8-А)

Волонтерський центр

Лавруша Єва (9-А)

Трофимець Маргарита (7-Б)

Петрова Єлизавета (7-Б)

Карталова Яна (8-А)

Скоропад Софія (5-А)

Пшенична Аліна (9-А)

Отрощенко Єлизавета (9-А)

Центр зв’язку

 з громадськістю

Замула Софія (8-Б)

Портна Юлія (8-Б)

Козловська Злата (5-А)

Гнідіна Олександра (5-А)

Кудінова Таїсія (5-А)

Центр дисципліни та порядку

Шелегеда Олеся  (10-Б)

Бура Софія (10-Б)

Фокіна Амалія (11-А)

Бикова Дарина (11-А)